dTest aktuality

Obec Stašov přijala nabídku časopisu d Test zveřejňovat na svých stránkách jejich příspěvky a rady ohledně ochrany občanů jako spotřebitelů.

Spotřebitelská poradna

Neuspěli jste s reklamací zboží? Chcete odstoupit od nevýhodné smlouvy? Přišlo vám podezřelé vyúčtování za telefon? Nebo si jen nejste jistí, jaká práva jako spotřebitel máte?

Občanské sdružení spotřebitelů TEST spotřebitelům nabízí své bezplatné poradenské služby:

Právní poradenství z oblasti spotřebitelského práva (reklamace, nedodání zboží v termínu, poškození oděvu v čistírně, předváděcí akce, ubytování v hotelu nižší kategorie, vysoké vyúčtování za energie, podmínky pojistných, úvěrových a leasingových smluv a jiné) na telefonní lince a přes elektronickou poradnu. Poradenství je zdarma, platí se pouze cena běžného hovoru.

Telefonní linka: 299 149 009, Provozní doba: Po – Pá 9 – 17 hod.

Elektronická poradna: www.dtest.cz/e-poradna/

•Databázi nebezpečných výrobků volně zpřístupněnou na webových stránkách www.nebezpecnevyrobky.cz s možností si zvolit pravidelné zasílání nových informací k vybrané kategorii výrobků
•Vzory – vybrané vzory právních listin a podání vypracované pro konkrétní účel (volně ke stažení na webových stránkách www.dtest.cz)
•Elektronické příručky zaměřené na nejrůznější témata (předváděcí a podomní prodej, nákupy přes internet, telekomunikace, cestování, potraviny)
•Samolepku „Nevhazujte reklamu“ či Kapesní tahák pro nákup potravin pomáhající kontrolovat množství tuku, cukru a soli v potravinách, které kupujete
web: http://www.dtest.cz/

Dozvíte se, jak postupovat při reklamaci a vrácení zboží, co dělat s nebezpečným výrobkem,  jak odstoupit od smlouvy uzavřené na předváděcích akcích či přes internet, jaká práva máte, když si vezmete spotřebitelský úvěr a mnoho dalšího.

Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.