Oficiální započetí rekonstrukce obecního úřadu

5 září, 2012 by AV Leave a reply »

V úterý 4.září byla oficiálně zahájena rekonstrukce obecního úřadu, na který obec Stašov získala dotaci od Státního Zemědělského Intervenčního Fondu.

Starosta obce předal klíče a předávací protokoly od obecního úřadu představitelům firmy Chládek a Tintěra – firmě, která vyhrála výběrové řízení na tuto rekonstrukci.

Dva víkendy před touto událostí se inventář obecního úřadu stěhoval do náhradních prostor místní hasičárny, kde zůstane do konce rekonstrukce. Knihy z místní knihovny se stěhovaly do nájemního domu č.p.178 do vyhřívané místnosti, tak aby nedošlo k jejich újmě.

O víkendech také došlo k prodeji vybavení obecního úřadu, které se stalo nadbytečným a které může ještě posloužit jiným. Utržené peníze zaplatí opravy hasičárny, které byly nutností pro úpravy na provizorní obecní úřad.