Nultý ročník „hobby“ běhu od pramene Křetínky po ústí do Svitavy

30 září, 2018 by AV Leave a reply »

V soboru 6.října se v obci Stašov uskuteční start nultého ročníku (ne)závodu „Od pramene Křetínky po ústí do Svitav. Jedná se o (ne)závod, u kterého jde hlavně o pohyb a poznání kraje podél toku Křetínky. Akce bude probíhat za plného provozu, bude tedy na vlastní nebezpečí všech účastníků.

Start závodu v 10:00 u pramene potoka Křetínka. Délka trasy 29,2 km.

Startovné – 60,- Kč (bude plně použito na občerstvení a organizaci)

Přihlášky a další informace: Rostislav Cichra, 724 005 892, starosta@vranova.info

-Závod bude mít 4 varianty: tříčlenná a dvoučlenná štafeta (jakékoliv pořadí – 2+1, 1+2, 1+1+1), jednotlivci (celý úsek samostatně, jednotlivec může být součástí štafety na prvním úseku) a koloběžkáři. Štafety mohou být smíšené.

Zajištěno:  občerstvení na předávacích stanovištích,  sběrný vůz, pamětní medaile, občerstvení v cíli