Žádost PČR ÚO Svitavy o součinnost ve věci – pátrání po osobě

28 března, 2019 by AV Leave a reply »

image003

Policie ČR tímto žádá občany o součinnost ve věci pátrání po osobě Petr Barták. Jedná se o muže, který páchá majetkovou trestnou činnost a je po něm ze strany PČR vyhlášeno pátrání. Šetřením PČR ÚO Svitavy bylo zjištěno, že se jmenovaný muž pohybuje také na Svitavsku a v jeho blízkém okolí. Jedná se o muže bílé pleti ve věku 54 let se státní příslušností ČR. K jeho popisu je známo následující:

– podsaditá postava s výškou do 170 cm, oválný obličej, krátké světlé vlasy, ošacen do černo-šedé bundy a černo-šedých kalhot, přes rameno nosí sportovní tašku nezjištěného typu,

– muž nevlastní motorové vozidlo, cestuje vlakem, autobusem, ale také jezdí tzv. stopem.

Je možné a pravděpodobné, že muž bude nabízet různé věci ke koupi, kdy tyto věci mohou pocházet z trestné činnosti.

Vzhledem k výše uvedenému Vás touto cestou žádám o poskytnutí součinnosti PČR a to tím, že budete informovat Vaše kolegy – členy zastupitelstva obce a místní občany o možném výskytu výše uvedeného muže ve Vaší obci. Pokud by došlo ke spatření osoby, která by odpovídala výše uvedenému popisu, tak prosím ihned volejte tísňovou linku 158.

prap. Bc. David Müller

inspektor