Nové workoutové hřiště – schválena dotace z Pardubického kraje

5 července, 2020 by AV Leave a reply »

Obec Stašov získala z rozpočtu Pardubického kraje dotaci na stavbu nového – tentokráte workoutového hřiště s pumptrackovou dráhou – určené primárně pro starší děti a dospělé. Hřiště, které nahrazuje vnitřní posilovnu bude zahrnovat několik posilovacích strojů a sestavu hrazd a prolézaček určených k posilování, zemní trampolínu a pumptrackovou dráhu určenou pro kola. Pro představu níže návrhy sestavy. Na realizaci pumptrackové dráhy se bude podílet i firma M-silnice a.s. zastoupená vedoucím kamenolomu Stašov panem Kalinou Františkem.

Celkové náklady na stavbu jsou odhaworkoutdovány na cca 600 tis,Kč, obec Stašov získala dotaci ve výši 80 tis.Kč z Programu obnovy venkova na rok 2020 – dotační titul 1-5. Výše dotace byla objemem nejvyšší částkou,která byla letos poskytnuta.

Hřiště bude postaveno v místech pod hrází rybníka Velký stašovský, naproti OU.

workout 2