Vánoční posezení s hudbou 2013

26 prosince, 2013 by AV Leave a reply »

V neděli 15.prosince proběhlo v nově rekonstruovaných prostorech obecního úřadu vánoční posezení s živou hudbou. V minulosti přispívala obec Stašov formou vánočních balíčků nebo peněžního obnosu důchodcům, v letošním roce se zastupitelstvo rozhodlo uspořádat pro občany, nejen ty dříve narozené, vánoční posezení s občerstvením a živou hudbou. O hudbu se postaral pan Jiří Vágner, profesionální zpěvák a místní chalupář spolu s panem Kvíčalou, který jej doprovázel na klávesy.

Nádhernou výzdobu zajistily paní Houdková, Kruschinová a aranžérka Eliška z Květinové galerie v Litomyšli.

Podobně jako při dnu otevřených dveří po rekonstrukci OU  místní ženy napekly a přinesly ochutnat své domácí cukroví a pomohly i při obsluze pozvaných.

Akci zahájil krátkým proslovem starosta obce pan Vendolský. Krátce všechny přivítal, shrnul bilancí rok 2013 a nastínil priority obce pro rok 2014. Závěrem popřál k nadcházejím svátkům a blížícímu se Novému roku. Následně pak byl program již zcela v režii pana Vágnera a jeho hudebního doprovodu.

Z původních plánovaných dvou hodin se akce s velkým ohlasem prodloužila od půl třetí do půl desáté večer.