Maškarní karneval 2015

11 dubna, 2015 by AV Leave a reply »

V sobotu 11.dubna proběhl v prostorech obecního úřadu již poněkolikáté dětský maškarní karneval. Na akci, jejíž tradici začala paní Houdková, se letos poprvé podíleli i dobrovolní hasiči obce Stašov. IMG_20150411_143358a

Akci zahájil starosta obce pan Vendolský, následovalo taneční vystoupení slečen Andrlových. Program pokračoval pod vedením klauna v podání paní Maurové,  a za hudebního doprovodu pana Němce.  Ve vedlejší místnosti  si děti mohly vyrobit s pomocí paní Chroustovské barevná prostírání. Pro všechny děti byly připraveny drobné dárky za jednotlivé soutěže a nakonec i dárek dle vlastního výběru z obrovského připraveného pytle.

Pro malé i velké pak bylo připraveno občerstvení připravené zástupci kulturní komise obce a dobrovolných hasičů. Všem organizátorům patří dík za organizaci této vydařené akce.

Více fotografiií ve fotogalerii

IMG_20150411_145411a