Senátor Radko Martínek ve Stašově

8 června, 2015 by AV Leave a reply »

Ve středu 3.6.2015 zavítal do Stašova senátor za obvod č.50 – Svitavy pan Radko Martínek.

Spolu se starostou obce panem Leošem Vendolským a místostarostou panem Josefem Peniasem diskutovali na téma, co obec Stašov nejvíce trápí a jaké jsou další plány rozvoje obce. Pozornost byla zaměřena na nedostatek pitné vody v obci, pan Vendolský a pan Penias seznámili pana senátora s výsledky zkušebních vrtů a nastínili možnosti dalšího vývoje situace.

Pan senátor Martínek si krátce prohlédl nově rekonstruovanou budovu obecního úřadu a přilehlé dětské hřiště.

Zleva: místostarosta pan Penias Josef, starosta pan Leoš Vendolský a senátor pan Radko Martínek