Důležitá informace ohledně svozů komunálního odpadu pro rok 2021!

14 prosince, 2020 by AV Leave a reply »

Na přelomu roků 2020 – 2021 se setkávají dva liché týdny, což vnáší určitý zmatek do realizace svozu odpadu. Aby tedy nedošlo k nedorozuměním, abychom se vyhnuli nelogickému svozu komunálního odpadu ve dvou sousedních týdnech ( v případě obcí, jež jsou sváženy nyní v lichém týdnu)  a zároveň aby nedošlo ke svozu komunálního odpadu po třech týdnech (v případě obcí, které jsou sváženy nyní v sudých týdnech), uvádím, že svoz bude probíhat následovně:

Čtrnáctidenní svoz komunálního odpadu bude plynule přecházet do r. 2021. To znamená, že  i v době dvou po sobě jdoucích lichých týdnů ( konec roku 2020 a začátek roku 2021) se „pojede“ pořád se čtrnáctidenním intervalem svozu.  Dojde tedy jen k tomu, že svoz, který byl v r. 2020 prováděn v sudém týdnu, bude v r. 2021 prováděn v týdnu lichém  a obráceně. Podobná situace nastane i ve svozu papíru a plastů.

LIKO Svitavy a.s.