Návštěva MŠ Pomezí ve Stašově

24 června, 2014 by AV Leave a reply »

V rámci programu „Poznáváme pracoviště rodičů“ navštívila v pondělí dopoledne 1.mateřská školka z Pomezí obec Stašov. Výletu se zúčastnilo celkem 21 dětí v doprovodu 3 paní učitelek – paní Kavanové, Venclové a Grossmannové. Počasí celé akci přálo, svítilo sluníčko, ale teploty nepřesahovaly dvacet stupňů – ideální počasí.

Nejprve všichni zavítali do místního kamenolomu, kde jim průvodcem byl vedoucí pan František Kalina. Děti se se svým učitelským doprovodem podívali vozem i do míst, kam by se za běžného provozu nikdy nedostali.

Poté si je převzal pan starosta Leoš Vendolský, který je od lomu doprovázel zadní cestou k dětskému hřišti pod kostelem. Zde na děti čekalo občerstvení, a chvilka dovádění na hřišti.

Následně se všichni přesunuli k obecnímu úřadu, který si prohlédli a v zasedací místnosti zazpívali písničku v doprovodu paní ředitelky Venclové hrou na klavír. Zbylý čas do odjezdu zpět do Pomezí opět věnovali „sportovním“ aktivitám na přilehlém dětském hřišti.