Opravy silnice a místních komunikací

10 srpna, 2018 by AV Leave a reply »

Po několika desetiletích se opravuje část silnice v obci Stašov a to křižovatka u lomu. V minulých dnech byl povrch vozovky vyfrézován a opraven odtok vody skrze kanalizaci.

V sobotu 11.8. bude silnice uzavřena z důvodu pokládání asfaltového povrchu. Objížďka vede horní silnicí Stašov-Rohozná č.363, která se Stašovu vyhýbá.

Kromě toho se opravují, či připravují další 3 opravy obecních částí místních komunikací. V horní části obce se bude opravovat komunikace od křižovatky na Rohoznou směrem ke kapličce – č.p. 50-54 a v dolní části obce pak dvě komunikace a to k č.p.109 a druhá k č.p.100 a 101. Opravy provádí firma SUS Pk.

Opravy místních komunikací hradí obec, oprava silnice je hrazena z veřejných zdrojů PK.

Stav 11.8.2018